Ubytovanie

Chata Nataša

Chata nataša sa nachádza v obci Dedinky, ktorá je súčasťou Slovenského raja. Ubytovanie v prírode ponúka veľa možností na turistiku, ale aj oddych a relax. V chate sa nachádzajú dva apartmány, plne vybavené pre Váš komfort. Celý objek je pokrytý wifi signálom. Z okna máte výhľad na krásnu prírodu a priamo pod oknami je bezplatné parkovisko. Za chatou je priestor pre letné grilovačky.


Horný Apartmán Lux

Dvojlôžkový

V tomto romantickom apartmáne s výhľadom na Palcmanskú Mašu a okolitú prírodu je pre Vás pripravená spálňa s manželskou posteľou, obývačka s veľkou pohovkou, ktorá je spojená s kuchynkou. K dispozícii je samozrejme aj LCD TV a chladnička. Krásna terasa s pohodlným posedením, kde si vychutnáte raňajky s výhľadom na jazero. Je to dokonalé miesto na oddych a relax ak práve nepoznávate Slovenský raj.


Dolný Apartmán

Štvorlôžkový

Dolný Apartmán Vám ponúka dve spálne s kapacitou štyroch lôžok. V izbe je k dispozícii LCD TV s pohodlnou pohovkou. Súčasťou vybavenia je aj kuchynka s chladničkou. Z apartmánu je krásny výhľad na Palcmanskú Mašu a okolitú prírodu.