Ubytovanie

Chata pod Vlekom

CHATA POD VLEKOM je situovaná na mieste s čarovným výhľadom na okolité hory a priehradu Dedinky. Ranné východy slnka pri čerstvej káve spríjemňuje pohľad na pasúcu sa zver neďaleko chaty. Chata je útulne zariadená nábytkom, k dispozícii je moderný kuchynský kút s príslušenstvom. V chate Vás okrem ôsmych izieb turistického štandardu a štyroch spoločných kúpeľní s wc. Na prízemí sú štyri 4 posteľové izby, dve s výhľadom na jazero, dve s výhľadom na hory, dve spoločné kúpeľne s wc a veľká spoločenská miestnosť vrátane moderného kuchynského kútu, pohodlné sedacie kúty so satelitnou TV, stoly na stolovanie, stôl na stolný tenis. Celá chata je koncipovaná za účelom poskytnutia maximálneho relaxu, oddychu a načerpania nových síl. Pre Vaše pohodlie a komfort je samozrejmosťou wifi pripojenie v celom objekte a blízkom okolí, takisto satelitná a IpTv televízia, stolnotenisový stôl a šípky.


Izba

Family Room

Ideálna izba pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú oddych v srdci prírody. Ponúka výhľad na okolitú scenériu Slovenského raja. V izbe sa nachádza manželská posteľ a ďalše dve oddelené lôžka.


Izba

Classic

Klasická dvojlôžková izba pre každého kto má rád súkromie. V izbe sa nachádza manželská posteľ a kreslá so stolíkom na posedienie pri dobrej káve alebo knižke. Pobyt si môžete spríjemniť pohľadom na okolitú prírodu priamo z balkóna.

Spoločenská miestnosť

K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť na oddych a trávenie voľných chvíľ. Náchádzajú sa tu pohodlné pohovky, veľká LCD TV, krb, jedálenský stôl a stoličky a spoločenské hry ako šípky a stolný tenis.


Kuchyňa

Ak dostanete chuť na niečo dobré alebo len na kávu, môžete využiť priestory našej kuchyne, ktorá je súčasťou spoločenských priestorov.


Kúpeľňa

Na každom poschodí sa nachádzajú dve kúpeľne.Každá z nich je vybavená sprchami, záchodmi a umývadlami s teplou tečúcou vodou.