Chata Dedinky má kapacitu 11 osôb a je rozdelená do piatich obývateľných izieb. Vo všetkých miestnostiach sa nachádza manželská posteľ, úložná skriňa a písací stôl so stoličkami. V izbe č. 5 sa navyše nachádza aj plnohodnotná prístelka. Na oboch poschodiach sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na prízemí sa okrem dvoch obytných izieb nachádza aj hlavná obývacia miestnosť s TV a krbom, ktorá je spojená s plne vybavenou kuchyňou. V celom objetke je dostupné súkromné Wi-Fi pripojenie.

Priamo pred chatou sa nachádza sedenie s výhľadom na hladinu vodnej nádrže Palcmanska Máša, kde si môžete vychutnať rannú kávičku alebo čaj. Za chatou je priestor pre letné grilovačky a posednie s rodinou na čerstom vzduchu Slovenského raja.

Izba č. 5

Najväčšia a jediná trojlôžková miestnosť v objekte Chata Dedinky. K dispozícii je jedna manželská posteľ s jednou prísteľkou. Ráno môžete začať s výhľadom na priehradu Palcmanská Maša alebo krmelec umiestnený nad chatou, kde sa často pohybujú srny a iná divá zver. Izba obsahuje aj písací stôl a skriňu na uloženie oblečenia a osobných vecí.

chata dedinky slovensky raj ubytovanie
chata dedinky slovensky raj ubytovanie

 

Izba č. 4

Dvojlôžková izba s dvomi oknami s výhľadom na zjazdovku lyžiarskeho strediska Dedinky a okolitý hustý les. Na uloženie oblečenia a osobných vecí slúži skriňa obsahujúca vešiaky a poličky. Písací stôl so stoličkami je pripravený na prípadnú prácu s notebookom, učenie a inú kancelársku prácu.

chata dedinky slovensky raj ubytovanie
chata dedinky slovensky raj ubytovanie

 

Izba č. 3

Ďalšia dvojlôžková izba obsahujúca pohodlnú manželskú posteľ. Z miestnosti je výhľad na okolité prostredie nad chatou.

chata dedinky slovensky raj ubytovanie
chata dedinky slovensky raj ubytovanie

 

Izba č. 2

Dvojlôžková izba je dostupná zo spoločenskej miestnosti. Okrem pohodlnej manželskej postele miestnosť obsahuje písací stôl na kancelársku prácu a úložnú skriňu s vešiakmi a poličkami.

Izba č. 1

Dvojlôžková izba na prízemí, rovnako dostupná priamo zo spoločenskej miestnosti. Obsahuje manželskú posteľ s nočnými stolíkmi, písací stôl so stoličkami a samozrejme skriňu na uloženie oblečenia a osobných vecí.

Obývacia miestnosť

Veľká obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou, čo miestnosti dodáva priestor. Hlavným zariadením je rohová sedačka s kreslom a konferenčným stolíkom, kde naši návštevníci trávia najviac času. Môžete si odpočinúť pozeraním televízie so širokým rozsahom televíznych staníc. V miestnosti sa nachádza aj krb, ktorý vyhrieva celý objekt a navyše dodáda miestnosti príjemnú atmosféru.

 

Kuchyňa

Naša kuchyňa je pripravená na všetko. Obsahuje mikrovlnnú rúru, dvojplatničku na rýchlu prípravu jedla, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač a chladničku. Kuchynský riad a príbor je samozrejme k dispozícii.

 

Kúpeľňa (2x)

Každé poschodie je vybavené vlastnou kúpeľnou. Kažá z nich obsahuje toaletu, sprchovací kút, úložnú skrinku so zrkadlom a umývadlo s teplou tečúcou vodou.